Корзина
456 отзывов
ХИТ ПРОДАЖ ! КОНСТРУКТОР BUNCHEMS 400+ всего за 249 грн !Перейти к покупке
Категории
+380
93
699-79-70
+380
68
683-24-11
+380
95
354-08-86
"MAGs" портал подарков
Менеджер
УкраинаКиевул. Вербицкого, 30-а, (ст. м.Вырлица)
Карта
Что подарить на праздник? полезные советы от mags.com.ua

Что подарить на праздник? полезные советы от mags.com.ua

Что подарить на праздник? полезные советы от mags.com.ua

03.10.14

Показати подарунком своє ставлення до близьких людей - така можливість у нас з'являється, коли наближаються свята, такі, як наприклад дні народження, жіноче свято 8 березня, або чоловіче свято 23 лютого, Новий рік, Тетянин день, а також прийшли до нас недавно День Святого Валентина, Хеллоуїн і так далі. 
 
Є особлива порода людей, які люблять вибирати і, звичайно дарувати подарунки. Однак багатьом з нас робити це просто ніколи, а зробленим похапцем презентом можна просто не догодити близькій людині. Як вибрати подарунок? 
 
При виборі подарунка можна сподіватися на поради бувалих людей, а можна зробити подарунок ексклюзивний, сюрприз, знайшовши сайт незвичайних подарунків, що спеціалізується на пропозиціях подібного роду. Головне, щоб все можна було легко придбати і швидко отримати
 
Насправді, вибрати подарунок оригінальний і незвичайний, не як у всіх - це завдання непросте. Бувають ситуації, що комусь дарують відразу декілька однакових подарунків. В деяких країнах подарунки на Різдво, наприклад, дарують відразу з чеком, щоб новий власник зміг їх повернути в магазин, де продавець обов'язково візьме покупку назад і поверне гроші. 
 
Можна подарувати гроші, упакувати їх в гарний конверт або заховати в спеціальну листівку з побажаннями на всі випадки життя. І нехай одаровуваний купує те, що самому захочеться. Але, може так вийти, що гроші розійдуться на продукти і які-небудь дрібниці, а про святковий день не залишиться ніяких спогадів. 
 
У фільмі «Дівчата» герою артиста Рибникова товариші радять, як вибрати подарунок коханій дівчині. Поради найрізноманітніші, але, самий дбайливий з друзів радить не коробку цукерок, а годинник. Він справедливо стверджує, що цукерки швидко з'їдять, а ось подарований годинник запам'ятаються надовго. Час тоді був інший, голодне і коробка цукерок теж кожен день не дарували, але, доля правди в міркуваннях цього товариша є. Тобто, актуальна в усі часи порада, як вибрати подарунок - вибирайте подарунок який запам*ятовується або даруйте потрібні речі
 
Можна знайти сайт оригінальних подарунків, де представлені взагалі ні на що не схожі подарунки. Такий подарунок здивує і запам'ятається надовго і оточуючим і, зрозуміло, тому, хто його отримає. Приємно буде всім. 
 
Займаються домашнім господарством жінкам можна подарувати кулінарну книгу, але обов'язково красиву і ілюстровану. Такий подарунок стане в нагоді і чоловікові, тільки дарувати його слід з відповідним моменту гумористичним "обгрунтуванням".  

перейти на головну та обрати подарунок